
Пила дискова Bosch GKS 65 GCE, 1800Вт, 190мм
- Готово до відправки
- Код: ER_0.601.668.900
16 450 ₴
15 689 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний інструмент - оптимально підходить для використання з напрямними шинами. Оптимальна сумісність з новою системою напрямних Bosch FSN, а також направляють інших виробників. Можливо виконання косих пропилів з направляючою шиною без перехідника. Висока продуктивність пиляння завдяки двигуну потужністю 1 800 Вт і функції константної електроніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 689 ₴
