
Комбінований стіл Bosch GTS 254 (0601B45000)
- В наявності
- Код: ER_0.601.B45.000
21 250 ₴
20 269 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GTS 254
Композитний стіл розроблений для точного і швидкого розпилювання цільної деревини, деревенно-структурної плити, пластику, композитів до 8 см завтовшки. Обладнання досить компактне для використання на малих площах і частих транспортування між об’єктами.
Особливості і переваги моделі GTS 254:
- фірмовий електромотор на 1,8 квВт забезпечує продуктивність пиття щільних сортів і пресованих матеріалів.
- Можлива похила межа у межах 45 градусів, щоб отримати зношені границі.
- розширений діапазон пропилів з подовжувачем;
- Можливість підключити пилосос допоможе запобігти поширенню сміття і дрібного пилу, що може попасти в організм людини.
- відполірована сталева столярня витримає вагу розміщених заготовок;
- Яскраві градовані шкали полегшують налаштування особистості.
- Міцна металева опора для зручної порізки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.4 кг |
| Тип верстата | циркулярні |
| Габарити | 690х620х1000 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 55 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Стіл; — пиляльний диск, Expert for Wood, 254x2,5/1,8x30 мм; — металева підставка; — картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Макс. нахил пиляльного диска | 0 -45° |
| Максимальна глибина пропилювання 90° | 80 мм |
| Максимальні оберти | 4300 об./хв |
| Матеріал столу | Сталь |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | розпилювальні |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | розширення столу |
| Живлення | от сети |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розмір робочого столу | 555x555 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип встановлення | Настільний |
- Ціна: 20 269 ₴



