
Піла циркулярна Ryobi ONE+ RWSL1801M без АКБ і ЗУ (5133001164)
- Немає в наявності
- Код: ER_5133001164
5 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Ryobi ONE+ RWSL1801M без АКБ і ЗУ (5133001164)
Аккумуляторна циркулярна пила Ryobi ONE+ RWSL1801M забезпечить комфортний різанини завтовшки до 45 мм, піджене до потрібного розміру декоративні покриття і стола, розкриє аркуші для ремонту і промислових потреб. Продається як каркас, без АКБ і ЗУ, які можна вибрати індивідуально для кожного майстра.
Особливість і переваги моделі RWSL1801M (51330011):
- Витривалість двигуна з належною потужністю сприяє продуктивності розв’язаних завдань, раціонально використовує заряд для збільшення часу автономної роботи;
- Параметр глибини і кута розпиллення не потребує використання ключів;
- Подібна напрямна полегшить різьбку з вказаними параметрами і виготовляє однакові деталі.
- Безпечна заміна устаткування за допомогою блокованого шпинделя і відкидної шкіри;
- Надтонкий диск швидко обертається, утворюючи чистий розріз без сколів і зазубрин;
- опорна платформа з лінійкою допоможе провести потрібні виміри;
- створює патрубок для пилосососа, який відводить відходи в момент їх освіти.
3 причини купити Ryobi ONE+ RWSL1801M (5133001164):
- Висока точність пропилів за рахунок лазерної указки, що формує лінію видимим променем;
- Портативна електропіла працює де завгодно, дозволяючи виконувати деревообробку на вулиці, щоб не забруднити приміщення;
- Належить до лінійки ONE+, яка дає можливість живити великий список бездротової технології за допомогою універсальної енергоблоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.93 кг |
| Тип інструмента | дискові пили |
| Можливість під'єднання пилососа | Да |
| Габарити | 346х219х245 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 32 мм |
| Діапазон регулювання нахилу | 0/+50° |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Дискова пила; — пиляльний диск; — паралельна напрямна;- ключ;- картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальна глибина пропилювання 90° | 45 мм |
| Максимальні оберти | 4700 об./хв |
| Напрямна шина | без можливості встановлення |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | під'єднання пилососа |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Немає |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Посадковий діаметр диска | 10 мм |
| Серія | Ryobi ONE+ |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | дискові |
| лазерна розмітка | Да |
- Ціна: 5 199 ₴
