
Піла циркулярна погрудна Einhell TE-PS 165 (4331300)
- Немає в наявності
- Код: ER_4331300
5 820 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell TE-PS 165 (4331300)
Циркулярна пила Einhell TE-PS 165 розроблена німецькими спеціалістами для продуктивного розпила деревини, пластику, композитних матеріалів і панелей. Обладнання відбувається вздовж дороги, поперечний і похилий пропил, завдяки чому утвориться широкий спектр деревообробних операцій.
Особливість і переваги моделі TE-PS 165 (4331300):
- оптимальна потужність двигуна для реалізації завдань підвищеної складності при економії електрики;
- твердий диск з високою стійкістю до стирання формує акуратний, чистий зріз;
- опорна підошва виготовлена методом лиття алюмінієвого алюмінію і легко ковзає по розрізаному полотні.
- зміна кола за допомогою блокування шпинделя;
- можливість пропила близько краю аркуша;
- Просте регулювання кута і глибини занурення без додаткових пристосувань;
- За допомогою адаптатора для з’ єднання пилососом можна підтримувати чистоту робочого простору.
- Відмінний огляд зони ґума за рахунок спеціальної конструкції передньої частини.
- паралельний упор для гладких пропилів;
- Для зміни напрямної ви можете використовувати пластиковий держак.
- Важкі накладки на рукоятках.
3 причини купити Einhell TE-PS 165 (4331300):
- Європейський стандарт збирання обладнання гарантує надійність і довговічність техніки.
- Висока продуктивність обробки різних сортів дерева і стандартних твердих заготовок;
- Підвищена безпека користувача в процесі роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.75 кг |
| Тип інструмента | дискові пили |
| Можливість під'єднання пилососа | Да |
| Глибина пропилу 45° | 42 мм |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Циркулярна пила; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропилювання 90° | 56 мм |
| Максимальні оберти | 5200 об./хв |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Напрямна шина | без можливості встановлення |
| Особливості | під'єднання пилососа |
| Живлення | от сети |
| Посадковий діаметр диска | 20 мм |
| Країна походження | Германия |
- Ціна: 5 820 ₴








