
Пила дискова Bosch GKS 190 1400Вт 190мм 4.2кг
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.623.000
6 475 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотор пилки забезпечує відмінну швидкість і продуктивність
Деталі інструменту виготовлені з високоякісного матеріалу і гарантують довгий термін служби
Блокування шпинделя дозволяє безпечно змінювати диски
Точна установка глибини різу за допомогою шкали пропила
Спеціально нанесені на інструмент позначки кута пропила допомагають встановити оптимальний кут
Паралельний упор (йде в комплекті) допомагає зробити точний різ уздовж кромки або розпиляти заготовку на рівні смуги
Турбовентилятор ефективно здуває пил і стружку під час роботи інструменту, забезпечуючи відмінну видимість лінії різу і чистоту робочої зони
До інструменту за допомогою адаптера (поставляється в комплекті) можна підключити пилосос
Виготовлений з литого алюмінію захисний кожух захищає диск від пошкоджень і користувача від випадкових травм.
Деталі інструменту виготовлені з високоякісного матеріалу і гарантують довгий термін служби
Блокування шпинделя дозволяє безпечно змінювати диски
Точна установка глибини різу за допомогою шкали пропила
Спеціально нанесені на інструмент позначки кута пропила допомагають встановити оптимальний кут
Паралельний упор (йде в комплекті) допомагає зробити точний різ уздовж кромки або розпиляти заготовку на рівні смуги
Турбовентилятор ефективно здуває пил і стружку під час роботи інструменту, забезпечуючи відмінну видимість лінії різу і чистоту робочої зони
До інструменту за допомогою адаптера (поставляється в комплекті) можна підключити пилосос
Виготовлений з литого алюмінію захисний кожух захищає диск від пошкоджень і користувача від випадкових травм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,2 кг |
| Тип | дискова |
| Глибина різання за 45 o | 50 мм |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| ерів двигуна | 5500 об./хв |
| Живлення | електромережа |
| Розмір диска | 190 мм |
| Тип | ручно |
| Функції та можливості | турбовентилятор для здування пилу, блокування кнопки увімкнення |
- Ціна: 6 475 ₴




