
Піла сабельна акумуляторна Ryobi ONE + RRS1801M (51330012) (без акумулятору і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_5133001162
4 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi ONE + RRS1801M (51330012)
Сабічна акумуляторна пила Ryobi ONE + RRS1801M — корисний інструмент для різьби твердих матеріалів при проведенні монажних, ремонтних і демонтажних робіт без прив’язаності до електромережі. Портативний пристрій зручно оперувати на висоті, у важкодоступних зонах, куди неможливо дістатися іншими агрегатами.
Особливість і переваги моделі ONE + RRS1801M (5133001162):
- Щете електропостачальник з довгим ресурсом легко обслуговується майстром, який автоматично змінить зношені щітки;
- Величезний запас потужності дозволяє різати щільну деревину, труби, кутки, листовий метал;
- Висока частота ходів пилки сприяє швидкому реалізації масштабних завдань;
- Пілотне полотно фіксується без вимкненим способом, що полегшує його заміну.
- Визначає швидкість, яку буде використано для підбирання режиму, відповідної до конкретної ситуації.
- розташування опорної платформи коректує щільну прилягання до обробленої поверхні
- Ефективне гасіння вібрацій на рукоятах за рахунок прорізаних вставок;
- можливість утримувати однією рукою;
- Впроваджується захист від непередбачуваного пуску.
3 причини купити Ryobi ONE + RRS1801M (51330012):
- Акуратна і точна лінія гуми для якісного виконання поставленої задачі;
- Довготривалість техніки при щоденному застосуванні в професійній сфері;
- Оптимізоване енергоефективне використання продовжує період пиття на одному заряді акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Тип інструмента | шабельні пили |
| Габарити | 433х170х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу в дереві | 180 мм |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Шабельна пила; - полотно для дерева; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон * акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Немає |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Серія | Ryobi ONE+ |
| Стабілізація частоти під навантаженням | Немає |
| Країна походження | Японія |
| Тип регулювання обертів | плавна |
| Тип пристрою | шабельні пили |
| Паковання | Картонна коробка |
| Частота хода | 3100 хід/хв |
- Ціна: 4 099 ₴









