
Піла сабельна Ryobi ONE+ R18RS-0 без АКБ і ЗУ (5133002637)
- Немає в наявності
- Код: ER_5133002637
6 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Ryobi ONE+ R18RS-0 без АКБ і ЗУ (5133002637)
Піла сабельна Ryobi ONE+ R18RS-0 призначена для прямих і фігурних різьб під час будівельних, монтажних, сантехнічних і садових робіт. Акумуляторна платформа дає максимальну свободу рухів, дозволяє вибрати оптимальний кут блоку без перешкод проводу.
Особливість і переваги моделі R18RS-0 (5133002637):
- Гігантський двигун дозволяє розплавити вологу та металеві стерилювачі, а не обслуговувати їх за допомогою легшого доступу до зубних щіток.
- Система плавного старту зменшує навантаження на електромотор, подовжує його ресурс.
- Пилочки встановлюють без вимикачем, скорочуючи період монтажу оснастки.
- Аргумент відбувається швидше, ніж у мережевих версіях;
- антивібраційна технологія ефективно гасить вібраційні коливання для комфорту користувача;
- Регулювання опорної платформи дозволить виставити потрібну висоту інструмента над розплавленим полотном.
- Впроваджується захист від довільного запуску під час відновлення електропостачання.
3 причини купити Ryobi ONE+ R18RS-0 (51330037):
- Легкий маневрований агрегат незамінним для оперування тривалий час над головою і витягнуті руки;
- Безперервна якість збирання, висока до зносу і поломки деталі обскладили тривалу працездатність техніки;
- Лінійка ONE+ гарантує ідеальну сумісність з акумуляторами представленого бренду, позбавляючи від покупки АКБ до різних бездротових апаратів.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Тип інструмента | шабельні пили |
| Габарити | 445х105х170 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу в сталі | 20 мм |
| Довжина робочого ходу | 28 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Шабельна пила; - полотно для дерева; - ключ Нех; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; *акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Серія | Ryobi ONE+ |
| Країна походження | Японія |
| Тип пристрою | шабельні пили |
| Паковання | Картонна коробка |
| Частота хода | 2900 хід/хв |
- Ціна: 6 199 ₴







