
Шабельна пилка Bosch GSA 120 (06016B1020)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.6B1.020
6 900 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Ножівка BOSCH GSA 120
Шабельна пилка (ножовка) Bosch GSA 120 - це мережевий інструмент для розпилювання металу, пластмаси, листової сталі. Наявність триметрового кабелю дозволяє працювати з комфортом. Ножівка оснащена потужним двигуном 1200 Вт, завдяки чому продовжується термін служби інструменту. Наявність ергономічної рукоятки дозволяє надійно тримати інструмент в будь-якому положенні і комфортно пиляти їм. Поставляється з пиляльним полотном по металу.
Комплект поставки:
- Картонна упаковка
- Пильне полотно S 1126 BEF Heavy for Metal
- Ключ із внутрішнім шестигранником
Переваги для користувача:
- можливість керування частотою ходу дозволяє легко працювати з різними матеріалами
- SDS кріплення забезпечує просту та безпечну заміну пиляльних полотен; для певних робіт пилку можна встановити, повернувши на 180 градусів (зуб'ями вгору)
- для роботи застосовуються пилки з хвостовиками товщиною 0,8-1,8 мм
- фіксація вимикача для тривалої роботи
- опорна плита, що відхиляється, підлаштовується під певний кут поверхні
- зручна рукоятка
- надійний 3-метровий кабель
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Тип інструмента | шабельні пили |
| Габарити | 475х96х165 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу в дереві | 220 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 20 мм |
| Довжина робочого ходу | 29 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Шабельна пила; - різальне полотно S 1126 BEF Heavy for Metal; - ключ із внутрішнім шестигранником; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Блокування кнопки увімкнення |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Германия |
| Тип регулювання обертів | ступенева |
| Тип пристрою | шабельні пили |
| Паковання | Картонна коробка |
| Частота хода | 3000 хід/хв |
- Ціна: 6 900 ₴







