
Фрезер Einhell TE-RO 1255 E
- Немає в наявності
- Код: ER_4350490
3 222 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
| Чи ви займаєтесь лісоматеріалом і хочете мати у своєму арсеналі зручний інструмент? Фрезер Einhell TE-RO 1255 E зможе зайняти належне місце в будь-якій майстерні, тому що відрізняється вдосконаленими технічними характеристиками, надійності і зручності. Цей інструмент підходить для резеровки (різання різних видів канавок, заглиблень) і для того, щоб урізноманітнити виріб з дерева. Модель TE-RO 1255 E має споживання потужності 1200В, а кількість обертів сягає 30 000 обертів/мін. | ![]() |
![]() | Конструкція відрізняється своєю ергономікою - рукоятками з нескромним покриттям і зручно фіксуючим важільом забезпечує комфортну роботу. Іменним привілеєм є наявність фірмової системи регулювання швидкості. За допомогою цього пункту ви можете обрати оптимальний режим, залежно від щільності матеріалу та типу фрески. В Крім того, завдяки точному обчисленні калібрувального шкалу (до 0,1 мм). Фрезер Einhell TE-RO 1255 E отримав відмінну комплектацію, що робить його більш функціональним. Округлені затиснуті цанги, паралельний упор, центр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип інструмента | ручні фрезери |
| Висота ходу фрези | 55 мм |
| Висота, мм | 278 мм |
| Габарити | 278x172x280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Індикатор глибини занурення | за шкалою |
| Клас | побутової |
| Комплектація | картонна коробка |
| Максимальні оберти | 30000 об./хв |
| Мінімальні оберти | 11000 об./хв |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | регулювання обертів система видалення пилу |
| Паралельний упор | Да |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Попередньо встановлені параметри глибини занурення | 3 ступені |
| Система видалення пилу | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип фрезера | вертикальний (заглибний) |
| Фіксатор шпинделя | Да |
| Цанговий патрон | 6 мм 8 мм |
| Ширина, мм | 172 мм |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 3 222 ₴











