
Лобзик Einhell TC-JS 18 Li-Solo (4321209) (без акумулятору і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_4321209
2 256 ₴
2 181 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Einhell TC-JS 18 Li-Solo (4321209)
Лобзик Einhell TC-JS 18 Li-Solo призначений для прямого і криволінійного розпила матеріали, вирізання фігур різних конфігурацій і отворів. Інструмент підходить для роботи з деревом, пластиком, ламінатом, декоративними панелями, чорними та кольоровими металами.
Особливості та переваги TC-JS 18 Li-Solo (4321209):
- частота обертання регулюється у діапазоні 800-3 000 об/мін для обробки різних типів матеріалу;
- Завдяки нахиленій підошвіжості діагональний пропив під кутом 47 градусів праворуч або ліворуч;
- 4- східчастий маятник
- сумісність з батареями і ЗУ Лінійки Power X-Change;
- Здувши випилок і пилюку, ми можемо добре спостерігати за районом ґуми.
- з паралельним упором майстер швидко і легко розкрити великі плити;
- Вказівний маркер запобігає утворенню сколів і позначає лінії пропилів;
- яскрава Led підсвічування робочого простору;
- Пічатки встановлюються безінструментально;
- Прозорий щиток;
- Алюмінієва платформа м’яко ковзає по поверхні, не дряпаючи їх.
3 причини купити Einhell TC-JS 18 Li-Solo (4321209):
- Довготривалий термін використання без серйозних проблем реалізовано бездоганною заводською збіркою і високоякісними комплектуючими;
- Елобзик керує однією рукою, другою зручно притримувати розрізані полотна та заготовки.
- Тривалий час автономного функціонування за рахунок оптимізованого енергопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключове регулювання нахилу підошви | Да |
| Вага | 5 кг |
| Тип інструмента | лобзики |
| Можливість під'єднання пилососа | Да |
| Габарити | 235х80х225 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захисний екран | Да |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Кількість щаблів маятникового ходу | 4 |
| Комплектація | - Лобзик;- картонна коробка;-інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Оброблюваний матеріал | для дерева для пластику для металу |
| Особливості | маятниковий хід під'єднання пилососа пропил під кутом |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Немає |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропилу (дерево) | 80 мм |
| Товщина пропилу (метал) | 10 мм |
| Кут пропилювання | 47° |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма ручки | скобоподібна |
| Частота хода | 800-3000 хід/хв |
- Ціна: 2 181 ₴








