
Пила лобзикова Ryobi RSW1240G (5133002860)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133002860
7 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi RSW1240G (5133002860)
Пила лобзикова Ryobi RSW1240G допоможе виконати найскладніші елементи шляхом вирізання з деревини, пластику, металу. Обладнання виробляє прямолінійний і криволінійний розлив, різогін по колу, округлює краї. Широко використовують для виготовлення меблів, інтер’єру, декору, ремонту та оздоблення приміщень.
Особливість і переваги моделі RSW1240G (5133002860):
- Оновлена версія двигуна відрізняється довговічністю, стійкістю до тривалих навантажень і гідною потужністю для продуктивної порізки;
- знососта робоча поверхня з алюмінію;
- Столиця виставляється у похилому положенні для пропилів під кутом 45 градусів;
- Швидка зміна пігулок виключає тривалі простои під допоміжними операціями;
- Фіксатор міцно тримає кріплення на корпусі машини;
- Обдувши ділянку ґуми за допомогою гнучкого шланга, можна отримати чудовий огляд без тирсу на розрізаній лінії.
- лампа світла на поворотній ніжці для роботи в умовах слабкої освітленості;
- Аспіраційний вихід для відведення деревного спила;
- Прозорий захисний екран.
3 причини купити Ryobi RSW1240G (5133002860):
- Компактний міні-станок встановлюється на столі для повсюдного використання;
- Порізане обрізання майже не вимагає ретельної зачистки.
- Ергономіка забезпечує комфортне управління конструкцією матеріалів і повну контрольність ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Тип верстата | лобзикові |
| Висота, мм | 400 мм |
| Габарити | 451x381x331 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилювання | 52 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Лобзикова пила;-пільне полотно;- щиток пиловидалення;- шестигранний ключ, 2 шт.;-адаптер для безштифтових пилок (верхній і нижній адаптери);- картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Максимальна швидкість полотна | 1700 об/хв |
| Максимальна товщина заготовки | 52 мм |
| Максимальна ширина заготовки | 405 мм |
| Потужність, Вт | 125 Вт |
| Призначення | для фігурного різання для виробництва меблів |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | під'єднання стружковідсмоктувача розріз під кутом освітлення робочої зони регулювання обертів |
| Живлення | от сети |
| Під'єднання стружковідсмоктувача | Да |
| Країна походження | Японія |
| Кут нахилу столу | 45° |
| Ширина, мм | 320 мм |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 7 999 ₴



