
Bosch Лобзик PST 900 PEL, 620Вт, 500-3100 об/хв, хід 23мм, 2.2кг
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.3A0.220
3 966 ₴
3 900 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуйте переваги оптимального керування при різанні мережевим лобзиком PST 900 PEL, призначеним для роботи з деревиною, алюмінієм та сталлю товщиною до 90 мм. Система SDS у цьому інструменті дозволяє легко міняти полотно однією рукою. Ліхтар PowerLight цього лобзика покращує видимість місця роботи, а система CutControl підвищує точність різання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання дерева | 90 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Комплектація | CutControl |
| Особливі властивості | Bosch CutControl |
| Колір | зелений |
| Частота хода | 500/3100 |
- Ціна: 3 900 ₴



