
Bosch Лобзик Professional GST 750, 520Вт, SDS, 800-3200 об/м, хід 20 мм, 2.29 кг, в кейсі
- Готово до відправки
- Код: ER_0.601.5B4.121
4 194 ₴
4 108 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик Bosch Professional GST 750 – це високоякісний електроінструмент, призначений для різних робіт з обробки деревини, пластику, металу та інших матеріалів. Продукція Bosch Professional відома своєю надійністю та довговічністю, що робить GST 750 надійним інструментом для професійного використання. Здатний виконувати як прямі, і криволінійні пропили під кутом до 45°, що робить його придатним широкого спектра завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,29 кг |
| Глибина різання дерева | 75 мм |
| Глибина різання металу | 15 мм |
| Звукова потужність | 95 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 87 дБ(A) |
| Похилий різ | 45 º |
| Особливі властивості | Тримач пиляльного полотна SDS |
| Живлення | Мережа |
| Розміри (ШхВхГ) | 75x213,5x264 |
| Рівень вібрації | 4.7 м/с2 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 4 108 ₴









