
Лобзик Bosch GST 150 BCE, 780Вт, 500-3100 обхв, 2.7кг
- В наявності
- Код: ER_0.601.513.000
14 530 ₴
13 979 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність: 780 Вт; Частота ходу: 500 – 3.100;Споживана потужність: 780 Вт; Частота ходу: 500 – 3.100;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 150 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 13 979 ₴






