
Лобзик Bosch GST 160 BCE, 800Вт, 800-3000 об/хв 2.3кг.
- В наявності
- Код: ER_0.601.518.000
18 920 ₴
18 049 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність: 800 Вт; Частота ходу: 800-2800; Особливі властивості: Вбудована підсвітка, Система повітряного відведення тирси, Швидкозатискне кріплення пилки, Захист від осколків;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Здув тирси | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 160 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
- Ціна: 18 049 ₴





