
Промисловий акумуляторний фен Einhell TE-HA 18 Li — Solo (4520500)
- Немає в наявності
- Код: ER_4520500
3 708 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell TE-HA 18 Li — Solo (4520500)
Промисловий фен Einhell TE-HA необхідний під час формування виробів із пластику, зсідання, відшаровування старої шпаклівки, фарби, мастик, герметизації дротів спеціальною стрічкою. Акумуляторний прилад забезпечує максимально вільне оперування в просторі.
Особливості та переваги моделі TE-HA 18 Li — Solo (4520500):
- сучасний нагрівальний елемент слугує для рівномірного температурного подавання без випалювання кисню;
- два робочі режими під різні завдання з Led-індикатором для нагадування;
- виставлення температури здійснюється зручним регулятором навіть у рукавичці;
- можна безпечно встановити вертикально завдяки плоскій грані;
- три додаткові насадки для формування повітряного потоку;
- форсунки легко знімаються з металевого ежектора;
- відкидний гачок із металу дає змогу підвішувати електроінструмент до пояса або будь-де на робочому місці;
- надув гарячого струменя з продуктивністю 200 л/хв;
- анатомічна форма ручки забезпечить комфортне обхват долонею, гумові вставки перешкоджають ковзанню.
3 причини купити Einhell TE-HA 18 Li — Solo (4520500):
- Німецька якість збирання та довговічні деталі гарантують багаторічну експлуатацію інструмента без серйозних проблем;
- Інструмент важить приблизно 1 кілограма та забезпечує невтомне керування без відчуття важкості в руці;
- Приладдя до лінійки Power X-Change дасть змогу живити каркас з універсальною батареєю 18 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Тип інструмента | термофени |
| Габарити | 196х165х66 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 350-550 °C |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Акумуляторний фен; — редукторне сопло; — широкоструменева сопло; — рефлекторна сопло;- картонна коробка;-інструкція з експлуатації;-пасійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальний повітряний потік | 200 л/хв |
| Об'єм повітряного потоку | 200 л/хв |
| Особливості | насадки в комплекті |
| Живлення | акумуляторний |
| Прогумована ручка | нековзна ручка |
| Країна походження | Германия |
| Тип пристрою | термофени |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стійка конструкція | пістолетна |
- Ціна: 3 708 ₴









