
Термофен Босх GHG 20-60 (06012A6400)
- В наявності
- Код: ER_0.601.2A6.400
7 010 ₴
6 739 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GHG 20-60 (06012A6400)
Термофен Босх GHG 20-60 - найсвітліший представник багатофункціональних інструментів професійного класу. Його використовують для знімання старих лакоскальних покриттях, пайок і формування пластику, різки лінолеуму, рубероду, сушки та продукування різних поверхонь і д.
Особливості і переваги GHG 20-60 (06012A6400):
- Чудовий рівень маневреності завдяки оптимізованому конструкції;
- потенциометр, за допомогою якого можна плавно регулювати температуру;
- 2-ступне регулювання сили повітряного потоку;
- Безступний контроль температури;
- знімальний теплозахисний екран для роботи в обмеженому просторі;
- Завдяки м’якій гумовій накладці з обох боків комфорт у роботі.
- тепловий захист, який автоматично вимикає інструмент під час перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Тип інструмента | термофени |
| Габарити | 339.5x73.9x96.5 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 50-630°C |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Термофен; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура | 630°C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Об'єм повітряного потоку | 500 л/хв |
| Живлення | от сети |
| Прогумована ручка | нековзна ручка |
| Країна походження | Германия |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стійка конструкція | комбінована |
- Ціна: 6 739 ₴


