
Фен Ryobi EHG2000 промисловий (51330011)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133001137
2 599 ₴
2 533 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi EHG2000 промисловий (51330011)
Ryobi EHG2000 - багатофунктний і практичний промисловий фен, який широко працює в різних сферах: будівництві, ремонті машин, слюсарній справі, деревообробна промисловості. Підключаючись до звичайної мережі харчування, він є надзвичайно простим у господарстві, а це свідчить про високий рівень надійності й довговічності.
Особливість і переваги моделі EHG2000 (51330011):
- два режими подачі повітря забезпечують можливість вибору оптимального для певної мети;
- Регулювання температури можливе у діапазоні від 60o до 600oC;
- Налаштування параметрів функціонування сприяє високій точності робочих дій.
- Захист від перегрів забезпечує високу збереження всіх комплектів;
- Корпус з високоякісних і ударнопровідних матеріалів, готовий до роботи в будь - яких температурних умовах;
- Руки має прорізані вставки GriZone, які збільшують рівень комфорту під час роботи.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Тип інструмента | термофени |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 400-600 °C |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Фен промисловий; - насадки (2 шт.); - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Об'єм повітряного потоку | 500 л/хв |
| Особливості | насадки в комплекті |
| Прогумована ручка | нековзна ручка |
| Країна походження | Японія |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стійка конструкція | пістолетна |
- Ціна: 2 533 ₴


