
Поліровальна машина Bosch GPO 950 (06013A20)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.3A2.020
9 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch GPO 950
Перша від Bosch полірувальна машина Bosch GPO 950 вертикального типу. Працює з полірувальними губками діаметром 180 мм. 950 Вт потужності забезпечують до 2100 об/хв. Швидкість обертання плавно регулюється в діапазоні 600-2100 об/хв. Шліфувальний шпиндель з різьбленням М14 / М16. Електронний стабілізатор підтримує стабільне число оборотів. Плавний пуск. Доставляється з підтримуючим диском, полірувальною губкою, додатковою рукояткою та гайковим ключем.
Перша вертикальна полірувальна машина у Bosch GPO 950
Опис полірувальної машини Bosch GPO 950:
- Перша полірувальна машина Bosch GPO 950 вертикальної конструкції дозволяє полірувати поверхні ще більш ефективно та легко.
- Ергономічна модель розміром 325×118×224 мм, вагою 2,3 кг із зручною прогумованою рукояткою стала набагато комфортніше в роботі, завдяки новому дизайну.
Технічні особливості полировальной машини Bosch GPO 950:
- Електродвигун 950 Вт гарантує відмінну швидкість обертання, що вкрай важливо при обробці великих поверхонь.
- Установче коліщатко дозволить попередньо вибрати необхідну швидкість від 600 до 2100 об/хв. Електронний стабілізатор утримає вибране значення навіть при високих навантаженнях.
- Шпинделі з різьбленням М14 і М16 підходять для застосування більшості видів оснастки.
- Для роботи машиною використовуються полірувальні губки і вовняні подушечки.
- 4-метровий кабель для вільного пересування.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип інструмента | полірувальні машини |
| Габарити | 325х224 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Полірувальна машина; додаткова ручка; — полірувальна губка; — гайковий ключ; — опорна шайба;- картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 2100 об./хв |
| Мінімальні оберти | 600 об/хв |
| Потужність, Вт | 950 Вт |
| Особливості | регулювання обертів підтримання обертів захист від випадкового увімкнення плавний пуск |
| Живлення | от сети |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | ексцентрикова |
- Ціна: 9 000 ₴






