
Фарборозпилювач Einhell (нижній бак) (4132900)
- Готово до відправки
- Код: ER_4132900
996 ₴
963 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис красень Einhell:
Вид: пневматичний
Характерики двигуна і пристрою:
Харчування: пневматичний
Робочі параметри
- Робочий тиск: 3-4 бар
- Діаметр шланга: 6-8 мм
- Тип розпилення:
Конструктивні та функціональні властивості
- Адреса бачка: Нижнє
- Матеріал бака: метал
- Розташування бака: Нижнє
- Коригування смолоскипа:
- Регулювання подачі повітря: є
- Регулювання подачі фарби: є
- Датчик тиску/манометр: немає
- Об'єм бака: 1 л
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Тип | високий тиск (HP) |
| Датчик тиску/манометр | Немає |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Діаметр шланга, мм | 6-8 мм |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Фарборозпилювач; - металевий бак; - картонна коробка |
| Матеріал бака | Метал |
| Призначення | для водоемульсійних фарб |
| Живлення | пневматичний |
| Розташування бака | нижнє |
| Регулювання фарбувального факела | Да |
| Регулювання подавання повітря | Да |
| Регулювання подавання фарби | Да |
| Система повітряного розпилення | HP |
| Країна походження | Германия |
| Сфера застосування | для стін для стель |
| Тип розпилення | повітряний |
| Тип товару | пневмофарбовийпульт |
- Ціна: 963 ₴
