
Фарбопульт електричний TOPEX, 50Вт, до 160г/хв, об’єм 0.9л, 1кг
- В наявності
- Код: ER_75M001
1 629 ₴
1 577 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет-розпилювач електричний TOPEX може використовуватися для нанесення лакофарбових покриттів, а також розпилення інших речовин. Оснащений електричним двигуном потужністю 45 Вт, живлення від мережі 230 В. Обсяг ємності 900 мл. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Діаметр сопла | 0.6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 577 ₴
