
Бак розширювальний 50л, G 1, 10 бар, вуглецева сталь. Optima
- Немає в наявності
- Код: ER_23340
2 514 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроакумулятори Optima зі змінною мембраною з харчової гуми мають широку сферу застосування та можуть використовуватися з будь-якими типами відцентрових насосів та установками підвищення тиску. Широка лінійка, вертикальне та горизонтальне виконання, фланці з оцинкованої та нержавіючої сталі дозволяють застосовувати гідроакумулятор Optima у будь-яких сферах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.48 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об`єм резервуара (ів) | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 99 |
| Мембрана | бутил |
| Призначення | для брудної води |
| Тип | бак розширювальний |
- Ціна: 2 514 ₴

