
Набір біт і свердл Ryobi RAK60DDF, 60од.
- Готово до відправки
- Код: ER_5132002248
1 349 ₴
1 325 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Набір свердел і біт; Кількість предметів в наборі: 60 шт;
Основні характеристики
| Тип | Набір свердел і біт |
| Кількість у одному наборі | 60 шт |
Параметри упаковки
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.90 кг |
| Об'єм | 0.0024 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,90 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в одному наборі | 60 шт. |
- Ціна: 1 325 ₴
