
Einhell Біти, набір 42шт, HEX, PH, PZ, Torx, 50мм, кейс
- Готово до відправки
- Код: ER_118953
966 ₴
934 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір магнітних біт та тримачів Einhell M-CASE - ідеальний помічник для монтажних та гвинтових робіт вдома, в майстерні та гаражі. У кейсі представлені біти з міцної сталі S2 (25 мм з хвостовиком C 6.3 і 50 мм з хвостовиком E 6.3), швидкозмінний тримач довжиною 60 мм, магнітний тримач з регулюванням 80-118 мм і біти з торцевою головкою (8 мм і 10). Прозорий кейс забезпечує швидкий доступ до компонентів, автоматичний замок гарантує надійне зберігання. Набір сумісний з більшістю стандартних патронів та власників, забезпечуючи максимальну гнучкість для ентузіастів та професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
| Маркування накінечника | PH 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,56 кг |
| Інші інструменти | 2 каблучки для торцевих ключів (8/10 мм) |
| Кількість в одному наборі | 42 шт. |
| Застосування | для загвинчування шурупів |
| Розміри кейса (ВхШхГ) | 10,8 х 17,5 х 4,5 см |
| Паковання | пластиковий кейс |
- Ціна: 934 ₴









