
Einhell Набір біт та головок, 1/4" 4-13мм, 37шт, кейс
- Немає в наявності
- Код: ER_109022
1 440 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір аксесуарів біт і головок з тріскачкою Einhell, що складається з 37 предметів L-Case, - це повний набір інструментів, сумісний з усіма поширеними патронами свердлильними і тримачами насадок в акумуляторних викрутках і дрилях. Він включає різноманітні високоякісні інструменти, придатні для широкого спектру гвинтових і монтажних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 180 мм |
| Маркування накінечника | PZ 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,79 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Тримач для біт | (60 мм) |
| Інші інструменти | подовжувач |
| Кількість в одному наборі | 37 шт. |
| Маркування біт плоских (H) | 3 |
| Маркування біт плоских (SL) | SL4 |
| Розміри кейса (ВхШхГ) | 18 x 18,5 x 4,2 см |
| Паковання | пластиковий кейс |
- Ціна: 1 440 ₴









