
Ланцюг RAC277 15см крок ланцюга 8.26мм для пили RY18PSX15A Ryobi
- Немає в наявності
- Код: ER_5132005781
999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюг RAC277 довжиною 15 см з кроком 8.26 мм спеціально розроблений для пили RY18PSX15A. Вона забезпечує високу ефективність та точність різання, що робить її ідеальною для догляду за деревами та обрізки гілок. Проста в установці, вона забезпечує плавну роботу та чисті зрізи, що важливо для підтримки здоров'я рослин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,08 кг |
| Гарантія | 1 місяць |
| Сумісні моделі пил | Ryobi RY18PSX15A |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 8,26 |
- Ціна: 999 ₴
