
Ланцюг RAC276 30см крок ланцюга 8.26мм для пили RY18CSX30A Ryobi
- Немає в наявності
- Код: ER_5132005783
1 049 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний запасний ланцюг Ryobi довжиною 30 см (12 дюймів) для RY18CSX30A. Забезпечує високу продуктивність та довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,13 кг |
| Гарантія | 1 місяць |
| Сумісні моделі пил | Ryobi RY18CSX30A |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 8,26 |
- Ціна: 1 049 ₴
