
Пила ланцюгова акумуляторна Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo
- В наявності
- Код: ER_4600010
7 000 ₴
6 649 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Пила ланцюгова акумуляторна Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo призначена для універсального використання для валки, порізки і очищення невеликих дерев від гілок, незалежно від наявності електромережі. Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo має безщітковий двигун для кращої продуктивності та більшого часу роботи, як порівняти зі звичайними двигунами з вугільними щітками. У безщіткового двигуна відсутній будь-який знос від механічного тертя. Завдяки оптимально розподіленій вазі та ергономічній конструкції рукоятки ланцюгова пилка Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo дає змогу пиляти, не відчуваючи втоми, а наявність щитка захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга роблять роботу з пилкою легкою і безпечною. Пила має автоматичне змащення ланцюга, що подається зі 160 мл масляного резервуара з візуальним індикатором наявності мастила в баку та зручною горловиною для заливання мастила. Ланцюг можна легко натягнути і поміняти без використання будь-яких інструментів. Ланцюгова пилка Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo має високоякісну шину і ланцюг фірми OREGON (USA). Швидкість ланцюга можна регулювати залежно від виконуваних завдань: це може бути повна потужність або режим Eco. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18V 4.0 Ah та зарядним пристроєм.
Особливості ланцюгової пилки Einhell FORTEXXA 18/30 Li-Solo:
- лінійка інструменту Power X-Change system
- Безщітковий двигун - більше потужності та тривалої експлуатації
- вибір потужності HIGH (8,9 м/с) і потужності ECO (6 м/с)
- Високоякісний хромований ланцюг OREGON
- OREGON високоякісна шина з провідною зірочкою
- Щиток захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга
- автоматичне змащування ланцюга
- зручна горловина масляного бака
- візуальний індикатор наявності мастила в баку
- Регулювання натягу ланцюга без використання ключів
- Міцні металеві кігті зупинки
- Високоякісний металевий редуктор, що збільшує термін експлуатації пилки.
- інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 4,0 Ah і зарядним пристроєм.
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника:
FORTEXXA 18/30 Li-Solo
Артикул
4600010
Акумулятор:
1 шт. Li-ion 18В, 4,0 Ач
Довжина шини:
30 см
Довжина ріжучої частини:
27 см
Швидкість ланцюга:
8,9 м/с, 6 м/с
Об'єм масляного бака:
160 мл
Вага нетто:
4.1 кг
Вага брутто:
5 кг
Розміри в упаковці:
257 × 481 × 282 мм
Гарантія:
36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.9 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Сумісність ланцюга | Oregon |
| Сумісність шини | Oregon |
- Ціна: 6 649 ₴


