
Висоторіз ланцюговий Ryobi RPP750S 750Вт шина 20см штанга 2.7м 3.8кг
- В наявності
- Код: ER_5133002228
6 200 ₴
6 009 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний ланцюговий висоторіз 750 Вт, шина 20 см. Високий момент, швидкість пиляльного ланцюга 10 м / с. Максимальна довжина штанги 2,7 м, що дозволяє працювати на висоті до 4 м. Кут нахилу 15 ° для зручності при різанні. Автоматичне змащення пильного ланцюга. Змінна подовжувальна штанга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 200 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 750 |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 990 мм |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Рівень шуму | 87.1 дБ |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пила-висоторіз |
| Значення вібрацій ah | 3,1 м/с2 |
| Ключ регулювальний | + ремінь |
- Ціна: 6 009 ₴









