
Пила ланцюгова Ryobi RCS2340B 40см 2300Вт Oregon 4.8кг
- Немає в наявності
- Код: ER_5133004340
6 399 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова пила Ryobi RCS2340B 5133004340 застосовується для валки дерев, будівництва. Екстрене гальмування ланцюга. Система зупинки ланцюга служить щоб уникнути травм оператора. Зручність. Налаштування пильної гарнітури проводиться без використання інструментів. Тривала робота. Завдяки антивібраційній системі знижена втома під час тривалої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Кількість ланок приводу | 57 шт. |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів |
| Пила | + мастило для шини та ланцюга |
| Споживана потужність | 23000 Вт |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри, (ВхШхГ) | 515 х 465 х 270 см |
- Ціна: 6 399 ₴







