
Пила ланцюгова акумуляторна Einhell GE-LC 18 Li Solo (4501761) (без акумулятору та ЗП)
- Немає в наявності
- Код: ER_4501761
5 328 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell GE-LC 18 Li Solo
- ручний агрегат із серії акумуляторних інструментів не залежить від стаціонарного джерела живлення;
- висока швидкість пиляльного вузла Oregon підвищує якість розпилювання;
- ручки мають прогумовані накладки, що знижують вібраційні коливання;
- вбудований індикатор відбиває рівень заряду батареї;
- зміна шини, натягування ланцюга відбуваються без застосування додаткових пристосувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип інструмента | ланцюгові пили |
| Висота, мм | 255 мм |
| Габарити | 435х230х255 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 25 см |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від випадкового увімкнення | Да |
| Індикатор рівня оливи | Да |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Пила ланцюгова акумуляторна; — пиляльний ланцюг; — пиляльна шина; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Конструкція | маленькі |
| Металевий зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 90PX040X |
| Призначення | для саду та городу |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картера) | 0.2 л |
| Особливості | інерційне гальмо ланцюга |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Робота від спарених акумуляторів | Немає |
| Розташування двигуна | поперечне (бічне) поперечне |
| Регулювання натягу ланцюга | безключове (SDS) |
| Різальна оснастка | Oregon |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Система змащення ланцюга | олійна |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | для м'яких порід |
| Тип товару | акумуляторна пила |
| Тип пристрою | ланцюгові пили |
| Товщина ланки ланцюга | 1.1 мм |
| Встановлення акумулятора | нижня |
| Шестереньковий механізм двигуна | металеві шестерні |
| Ширина, мм | 230 мм |
- Ціна: 5 328 ₴






