
Пила ланцюгова бензинова БПЛ-52/2600 профі 45см 52см3 5.8кг ZENIT
- Немає в наявності
- Код: ER_873417
2 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова бензинова, модель «БПЛ-52/2600 профі», призначена для заготівлі дров, обрізки сучків та пиляння дерев. Виріб має механічне та інерційне гальмо, яке зупиняє рух ланцюга протягом частки секунди при віддачі. Ця пилка поєднує в собі високу продуктивність, надійність та зручність в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 3100 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Об'єм двигуна | 52 |
| Крок ланцюга | 0 |
- Ціна: 2 999 ₴





