
Пила ланцюгова мережева RCS1935B 1900Вт 35см 4.7кг Ryobi
- Немає в наявності
- Код: ER_5133004338
5 445 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 1900 Вт. Шина Oregon® 35 см, ланцюг 52 зв. х 3/8". Швидкість пиляльного ланцюга 15 м/с. Механічний гальмо пиляльного ланцюга. Без інструментальна система натягу та заміни пиляльного ланцюга. Антивібраційна система. Автоматичне змащення пиляльного ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 105.1 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Значення вібрацій ah | 8 м/с2 |
| Особливості | Оливний бак /0,2 л |
- Ціна: 5 445 ₴




