
Піла ланцюгова акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780) (без акумулятору і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_4501780
8 320 ₴
7 909 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780)
З сучасною цепною лінійки Power X-Change оператор швидко і продуктивно обріже зайві гілки, спине засохле дерево і розросся кущ, заготовить дрова. Бездротова зміна зручно кроити будівельні матеріали для хозів. Будівничі роботи та різноманітні конструкції та демонтаційні роботи.
Особливість і переваги моделі GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780):
- Існує великий ресурс для продуктивного використання твердої деревини та вологого дерева.
- Непотрібна технологія підвищує потужність, усуває необхідність заміни витрат.
- Режуюча гарнітура американського виробництва стійка до зносу;
- змотування ланцюгового полотна автоматично відбувається під час роботи;
- Міцна редукторка з хорошою тепловіддачою продає термін служби електропілі;
- Гнучкий гальма ланцюга виключає зворотний удар;
- неінструментальне натягнення режуючого полотна;
- Діаграми встановлюються одним рухом.
- щиток захищає від пошкодження руки обломками;
- помірна вібрація і шумовий фон;
- Зручна рука з прорізаною вставкою і пусковою кнопкою.
3 причини купити Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780):
- Довгий період використання під час активного пилу;
- Безпека користувача, незалежно від його стану, під час розпилення.
- Раціональне використання енергії збільшує інтервал між зарядами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 3.79 кг |
| Тип інструмента | ланцюгові пили |
| Висота, мм | 250 мм |
| Габарити | 495x255x250 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 35 см |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від випадкового увімкнення | Да |
| Індикатор рівня оливи | Да |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Пила акумуляторна;- ланцюг і шина Oregon; — інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;- картонна коробка;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Конструкція | середні |
| Металевий зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 90PX052X |
| Призначення | для заготівлі дров для саду та городу |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картера) | 0.115 л |
| Особливості | інерційне гальмо ланцюга |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Робота від спарених акумуляторів | Да |
| Розташування двигуна | поперечне (бічне) поперечне |
| Регулювання натягу ланцюга | безключове (SDS) |
| Різальна оснастка | Oregon |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Система змащення ланцюга | олійна |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип деревини | для твердих порід для м'яких порід |
| Тип товару | акумуляторна пила |
| Тип пристрою | ланцюгові пили |
| Товщина ланки ланцюга | 1.1 мм |
| Встановлення акумулятора | по бокам |
| Шестереньковий механізм двигуна | металеві шестерні |
| Ширина, мм | 255 мм |
- Ціна: 7 909 ₴









