
Мінімийка високого тиску Makita HW102
- В наявності
- Код: ER_HW102
10 300 ₴
9 849 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективне водне очищення стін, підлог, виробничого приміщення, автомобіля здійснюється за допомогою миття високого тиску Makita HW102. Електродвигун потужністю 1,3 кВт дає продуктивність води 360 л/год. Вбудований триплексний аксіально-поршневий насос із диском під нахилом. З метою безпеки користувача та обладнання передбачена автоматична зупинка пуску, водяний фільтр. Посилити ефект чищення дозволяє додавання засобу для чищення, яке поміщається у вбудовану ємність. Мережевий кабель довжиною 5 метрів має подвійну ізоляцію, що дозволяє підключатися до розетки без заземлення.
Особливості миття високого тиску Makita HW102:
- Триплексний аксіально-поршневий насос із похилим диском.
- Стоп система для автоматичного старту та зупинки.
- Кріплення оснастки для зручного зберігання.
- Потужний двигун із можливістю заміни вугільних щіток.
- Водяний фільтр запобігає пошкодженню насоса внаслідок забруднення.
- Розпилювальна головка з регулюванням початку упорскування та насадкою для миючого засобу.
- Ідеальний інструмент для миття саду, мотоциклів, автомобілів, терас та навісів.
Комплект поставки:
- Миття високого тиску Makita HW102.
- Подовжувач.
- Шланг високого тиску 5,0м.
- Поворотна насадка.
- Турбо-сопло.
- пістолет.
- Місткість для очисної рідини.
- З'єднувальний адаптер.
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Робочий тиск | 70 бар |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Кількість води | 360 л/год |
| Температура підведеної води | 50° |
| Довжина шлангу | 5,0 м |
| Вага | 5,8 кг |
| Довжина кабеля | 5,0 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Мінімальний тиск | 70 бар |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
- Ціна: 9 849 ₴





