
Верстат заточувальний Bosch GBG 35-15, 350Вт, коло 150х20мм, 3000об/хв, 10кг
- В наявності
- Код: ER_0.601.27A.300
8 210 ₴
7 899 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило Bosch GBG 35-15 - потужний (350 Вт) з асинхронним двигуном, міцною основою, надійний профінструмент, що працює з двома шліфувальними дисками. Для роботи підходять шліфувальні диски діаметром 150 мм, шириною 20 мм, зернистістю 24, 60.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 7 899 ₴





