
Ножиці по металу Neo Tools, індукційне загартування лез, сталь CrMo, 250 мм
- Готово до відправки
- Код: ER_31-065
1 105 ₴
1 063 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу NEO служать для різання сталі товщиною до 0.9 мм, загартованої сталі товщиною до 0.7 мм, алюмінію завтовшки 1 мм, міді - до 1.1 мм, а також пластмас товщиною до 5 мм. Корпус виготовлений з високоякісної хромомолібденової сталі. Леза з індукційним загартуванням, що забезпечує довгий термін служби. Конструкція не дозволяє матеріалу вислизати з рук під час роботи. Завдяки антиковзаючим накладкам на рукоятках, інструмент добре лягає в долоню і не вислизає. Гострі кромки губок легко і плавно ріжуть листовий метал. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина інструмента | 250 мм |
| Додаткова інформація | фіксатор |
| Матеріал | сталь/хром-молібденова |
| Материал накладок на ручках | гума |
| Різальна здатність | 0.9 мм сталь |
| Тип ножиць для металу | ножиці для металу |
- Ціна: 1 063 ₴





