
Сучкоріз площинний Verto, тримач пластмаси, d 30мм, 700мм, 1116гр
- Готово до відправки
- Код: ER_15G250
740 ₴
712 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: сучкоріз; Загальна довжина: 700 мм;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Ергономічна ручка |
- Ціна: 712 ₴
