
Сучкоріз площинний Verto, тримач пластмаси, d 35мм, 680мм, 1150гр
- Немає в наявності
- Код: ER_15G252
739 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: сучкоріз; Загальна довжина: 680 мм; Матеріал леза: гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 960 мм |
| Матеріал ручки | Гума |
| Особливості | лезо з PTFE-покриттям |
- Ціна: 739 ₴

