
Сучкоріз площинний Verto, діаметр різання 35мм, телескопічний 700-1000мм, тримач алюміній, антиковзний, 1.44кг
- Готово до відправки
- Код: ER_15G253
1 599 ₴
1 548 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: сучкоріз; Загальна довжина: 700 мм; Матеріал леза: алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 960 мм |
| Особливості | Телескопічна ручка |
- Ціна: 1 548 ₴



