
Einhell Диск пильний TCT KWB для торцевої пили, 216х30 мм, 48 зубів
- В наявності
- Код: ER_588251
630 ₴
609 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TCT диск KWB до торцевої пилки, 216х30 мм, 48 зубців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,52 кг |
- Ціна: 609 ₴

