
Диск алмазний Bosch Standard for Ceramic200-25.4
- Немає в наявності
- Код: ER_2.608.602.537
789 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний відрізний диск Standard for Ceramic забезпечує надійне різання плитки. Суцільна відрізна кромка обумовлює рівний результат при роботі з усіма видами плитки. Крім того, спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії гарантує високі стандарти якості диска. Застосовувати цей диск для різання кераміки, фарфору і тонкокаменної кераміки. Підходить для кутових шліфувальних машин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
- Ціна: 789 ₴
