
Диск алмазний Bosch Stf Universal 230-22.23, по бетону
- Готово до відправки
- Код: ER_2.608.615.065
846 ₴
823 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний відрізний диск Standard for Universal дозволяє здійснювати надійне різання універсальних будівельних матеріалів.
Оптимізована алмазна матриця забезпечує надійний результат, завдяки високим стандартам якості диска.
Спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії забезпечує ці стандарти в результаті безперервного контролю якості.
Використовувати цей диск для різання будівельних матеріалів, наприклад бетону і кам'яної кладки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.6 мм |
- Ціна: 823 ₴
