
Ніж складаний Neo Tools, 200мм, лезо 85мм, фіксатор, рукоятка з анодованого алюмінію, чохол
- Готово до відправки
- Код: ER_63-026
749 ₴
725 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складаний з фіксацією NEO з лезом з сталi 440, довжиною 8,5 см. Блокування від випадкового закриття забезпечує безпеку під час роботи. Корпус з анодованого алюмінію, що підвищує міцність інструменту і стійкість до корозії Спеціальне лезо дозволяє розрізати ремені безпеки, що полегшує звільнення в разі небезпечних ситуацій в автомобілі. Чохол з міцного нейлону полегшує транспортування і зберігання. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 240 |
| Довжина леза | 85 мм |
| Додатково | блокування від випадкового закриття |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 725 ₴

