
Ніж складаний Neo Tools, 175мм, лезо 80мм, рукоятка із пластмаси
- Готово до відправки
- Код: ER_63-114
859 ₴
842 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж NEO. Він виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень, а ручка – із міцного пластику. Загальна довжина 17,5 см та лезо 8 см. Ніж має кліпсу для кріплення на поясі, що дозволяє завжди мати інструмент під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ножа | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 230 |
| Довжина леза | 80 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 842 ₴

