
Ніж монтерський Neo Tools, діелектричний, для робіт під напругою 1000В, вигнуте лезо 50мм, 190мм
- Готово до відправки
- Код: ER_01-551
1 129 ₴
1 079 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж монтерский 1000 В NEO, довжина 190 мм, із зігнутим лезом 50 мм. Сертифікований для роботи під напругою до 1000В. Загартовані леза з твердістю 51-53 HRC. Чохол для леза. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина | 290 |
| Довжина леза | 50 мм |
| Додатково | чохол для леза |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 079 ₴

