
Акумулятор Einhell Expert GE-WS 18/150 Li-Solo (3425230)
- В наявності
- Код: ER_3425230
5 870 ₴
5 579 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell Expert GE-WS 18/150 Li-Solo
- Величезний акумулятор допоможе в боротьбі з шкідниками та хворобами садово-городних культур;
- знімальний литій-іоновий акумулятор краще підзаряджати окремо, ніж вбудований в бачок;
- максимально коректний тиск 4,5 бару, що гарантує відмінну відстань розпилення;
- Пластичну бачок ємкість 17 л оснащений м’якими ранцевими лямками для рівномірного розподілу навантаження;
- для пересування є кришка-ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Тип інструмента | опрыскиватели |
| Висота, мм | 325 мм |
| Габарити | 378x245x565 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Газонокосарка;- травозбірник;-інструкція;- картонна коробка |
| Конструкція | ранцевий ручний |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | ударостійкий ABS пластик |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Розпилювані препарати | рідкі препарати |
| Витрата рідини | 1,2 л/хв 1.7 л/хв |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Складана ручка керування | Да |
| Країна походження | Германия |
| Знімний акумулятор | знімний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип косарки | газонокосарки |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Ширина, мм | 450 мм |
- Ціна: 5 579 ₴







