
Акумулятор Einhell GE-WS 18/35 Li - Solo (3425210)
- Немає в наявності
- Код: ER_3425210
3 816 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell GE-WS 18/35 Li - Solo (3425210)
Оприлюдник GE-WS 18/35 Li призначений для рівномірного розпилювання рідин, які застосовуються для підгодовування культурних рослин, усунення шкідників і бур’янів. Оприскування здійснює вбудований автоматичний насос, який генерує тиск в 3,5 бар і здатний перекачувати до 1 л за хвилину.
Особливість і переваги моделі GE-WS 18/35 Li - Solo (3425210):
- має зйомну акумуляторну батарею, яка може використовуватися на будь- якому інструменті родини Power X-Change;
- За допомогою прозорої шкалі на баку зручно стежити за повнотою резервуара;
- бак легко відкривати і закривати за допомогою спеціальних металевих дужок.
- телескопічна трубка дозволяє регулювати віддаленість оприскування від оператора;
- передбачено можливість налаштування ситуації сплавлення залежно від потреб;
- Завдяки м’якому ущільненню м’який обприскувач на плечі може значно зменшити навантаження на людину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіаторна коробка передач | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Тип інструмента | опрыскиватели |
| Висота, мм | 460 мм |
| Габарити | 555х210х367 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Газонокосарка; - ножі в зборі; - травозбірник; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Конструкція | на плече |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | ударостійкий ABS пластик |
| Розпилювані препарати | рідкі препарати |
| Витрата рідини | 1-2 л/хв 1 л/хв |
| Регулювання висоти косіння | осьова |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Складана ручка керування | Да |
| Країна походження | Германия |
| Знімний акумулятор | знімний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип косарки | газонокосарки |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Тип пристрою | кадові обприскувачі |
| Ширина, мм | 350 мм |
- Ціна: 3 816 ₴









