
Tools Паяльник електричний 100Вт 500°C нікельована мідь Neo
- Готово до відправки
- Код: ER_19-157
589 ₴
568 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник резистивний 100 Вт 19-157 NEO TOOLS - практичний інструмент, який знайде застосування як вдома, так і в майстерні. Його потужність 100 Вт забезпечує ефективне паяння, а живлення 230 В при частоті 50 Гц - стандартне джерело енергії. Довжина паяльника становить 270 мм, що робить його компактним та зручним у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Максимальна робоча температура | 500 °C |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для дому |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 568 ₴









