
Паяльник для пластикових труб ЗПТ-2000 Профі 220В 2000Вт 50-300 ° C насадки 20; 25; 32; 40; 50; 63мм кейс ZENIT
- Готово до відправки
- Код: ER_850532
2 384 ₴
2 328 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник для пластикових труб ЗЕНІТ ЗПТ-2000 профі призначений для з'єднання пластикових труб із зовнішньою муфтою шляхом оплавлення контактних поверхонь за допомогою нагрівального елемента в побутових умовах. У комплект входять трубні ножиці, рукавички та вимірювальна рулетка. Для зберігання та транспортування інструменту передбачено зручний кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 600 сек |
| Для труб діаметром, мм | 20 |
| Комплектація | Вимірювальна рулетка |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | паяльник для пластикових труб |
- Ціна: 2 328 ₴
